Cursusdag 3 Landgoedmodel
Bent u (mede-)eigenaar, bestuurder of beheerder van een buitenplaats of landgoed op Walcheren? En wilt u werken aan een duurzaam toekomstperspectief voor uw landgoed?
Tijdens deze kosteloze cursus van drie bijeenkomsten verkent u hoe het landgoedmodel kan bijdragen aan de ontwikkeling van uw buitenplaats of landgoed. U onderzoekt welke thema's uit de gebiedsaanpak aansluiten bij uw situatie en hoe u deze kunt inzetten voor de toekomst van uw landgoed.
Tijdens de cursus gaat u aan de slag met vragen als:
- Hoe kunt u de maatschappelijke meerwaarde van uw landgoed versterken en zichtbaar maken, vanuit de eigen identiteit van het landgoed?
- Hoe kunt u deze maatschappelijke waarde benutten om de economische pijlers van uw landgoed te versterken en zo de continuïteit te waarborgen?
Daarnaast gaat u in gesprek met andere landgoedeigenaren en -beheerders uit de regio en komt u in contact net gebiedspartijen die kunnen helpen om stappen vooruit te zetten.
De cursus wordt georganiseerd in samenwerking met de Vereniging Zeeuws Particulier Grondbezit (ZPG).